Zakupy na raty!

Raty LUKAS
- oprocentowanie tylko 0.8% za każdy miesiąc
- okres kredytowania od 6 do 36 miesięcy
- możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
- możliwy zakup towaru bez pierwszej wpłaty
- możliwość uzyskania kredytu BEZ ZAŚWADCZEŃ o zarobkach

Raty Żagiel
- oprocentowanie tylko 1.4% za każdy miesiąc
- dowolny okres kredytowania do 36 miesięcy
- możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
- możliwy zakup towaru bez pierwszej wpłaty
- możliwość uzyskania kredytu BEZ ZAŚWIADCZEŃ o zarobkach


Wymagane dokumenty

Dwa dokumenty stwierdzające tożsamość, takie jak:

 • dowód osobisty lub paszport

 • inny dokument ze zdjęciem (prawo jazdy, legitymacja ubezpieczeniowa, książeczka wojskowa, legitymacja służbowa, emeryta, rencisty).

Udokumentowane źródło dochodów na podstawie:

 • Umowy o pracę - nie potrzeba żadnych dodatkowych dokumentów, wystarczą dane, które podasz w formularzu oraz konsultantowi podczas rozmowy telefonicznej.

 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą - kserokopia zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub aktualnego wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego, oraz kserokopia odcinków wpłat na podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego i składek odprowadzanych do ZUS z ostatnich 3 miesięcy.

 • Emerytury lub renty - kserokopia ostatniego lub przedostatniego odcinka renty lub emerytury lub kserokopia zaświadczenia z organu wypłacającego świadczenie o jego miesięcznej wysokości.

 • W przypadku rencisty - dodatkowo kserokopię dokumentu (orzeczenie lekarskie lub legitymację rencisty) stwierdzającego czas, na jaki renta została przyznana.

 • Zasiłek i świadczenia przedemerytalne - kserokopia dokumentu stwierdzającego wysokość uzyskiwanego świadczenia (kserokopia zaświadczenia lub decyzji organu przyznającego świadczenie), lub kserokopia ostatniego lub przedostatniego odcinka otrzymywanego świadczenia/zasiłku.

 • Działalność rolnicza - kserokopia nakazu płatniczego lub innego dokumentu pozwalającego na zweryfikowanie dochodów.

 • Z tytułu najmu lub dzierżawy - umowa najmu lokalu lub innej nieruchomości oraz ostatni odcinek wpłaty podatku dochodowego.

 • Dochód z tytułu umowy zlecenia/umowy o dzieło - kserokopia umowy zlecenia /o dzieło oraz kserokopia ostatniego odcinka wpłaty podatku dochodowego.

Procedura zakupu na raty

 • Składając zamówienie należy wybrać w formach płatności opcję Płatność ratalna Następnie nasz konsultant wyśle do ciebie wniosek o udzielenie kredytu. Dane wpisywane muszą być poprawne i autentyczne ponieważ będą one sprawdzone w dalszym procesie weryfikacji, a ewentualne błędy mogą utrudnić, przedłużyć zawarcie umowy ratalnej.

 • Każdy klient otrzymuje drogą e-mail potwierdzenie złożonego zamówienia, dodatkowo nasi doradcy mogą także telefonicznie potwierdzić zgodność zamówienia. W momencie gdy zamówiony towar będzie skompletowany i gotowy do wysyłki, co uzależnione jest od czasu realizacji zamówienia, nasz system wszystkie dane kredytobiorcy zawarte w formularzu przekazuje do firmy kredytowej

 • Konsultant firmy kredytowej po otrzymaniu ze sklepu potwierdzenia rezerwacji towaru zadzwoni do Ciebie i poprosi Cię o potwierdzenie danych - przygotuj dowód osobisty oraz drugi dokument tożsamości. Podczas rozmowy telefonicznej Konsultant przekaże Ci decyzję kredytową oraz poinformuje Cię o wymaganych dokumentach, które należy okazać przy podpisaniu umowy.

 • Za pośrednictwem firmy kurierskiej otrzymasz dwa egzemplarze umowy kredytu.
  Przy dostarczeniu przesyłki Kurier będzie prosił Cię o okazanie dowodu osobistego. Umowę kredytu podpisz pełnym imieniem i nazwiskiem w wyznaczonych miejscach oraz dołącz kserokopie dokumentów potwierdzających źródło i wysokość uzyskiwanych przez Ciebie dochodów.

 • Po otrzymaniu przez firmę kredytową podpisanej umowy kredytu , dokumentów potwierdzających dochody i potwierdzeniu zgodności dokumentów a także po zaksięgowaniu na naszym rachunku bankowym wpłaty własnej (jeżeli Klient zadeklarował początkową wpłatę własną) zamówiony towar zostanie wysłany na wskazany w zamówieniu adres.

 • Kredyty powyżej kwoty 10 000 zł udzielane są na szczególnych warunkach, ustalanych indywidualnie z przedstawicielem firmy kredytowej

Co to jest właściwie limfa?

Limfa w przeciwieństwie do krwi nie posiada organu, który ją pompuje (w przypadku układu krwionośnego takim organem jest serce). Limfa jest napędzana między innymi ruchem mięśni. Naczyniami chłonnymi pierwotna chłonka dostaje się do węzłów chłonnych i tam zostaje oczyszczona z wirusów i bakterii. Tak oczyszczona chłonka opuszcza węzły chłonne  naczyniami odprowadzającymi. Jeśli mamy siedzący tryb życia cyrkulacja ta zostaje zachwiana i spowolniona.

Co to jest podczerwień?

Podczerwień jest promieniowaniem elektromagnetycznym o długości fal w zakresie od 780 000 do 1 000 000 nanometrów. W spektrum słonecznym (przy ziemi) stanowi 42,1%. Podczerwone fale słoneczne dają człowiekowi ciepło oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. To słoneczne promieniowanie podczerwone nosi nazwę promieniowania cieplnego lub ciepła głębokiego.

Czytaj więcej...

Jaki jest wpływ masażu limfatycznego?

Masaż wykonany na urządzeniu Fitroll pobudza układ limfatyczny do pracy, co z kolei powoduje wzmożone zapotrzebowanie organów na tlen i substancje odżywcze. Dzięki podwyższeniu przepustowości naczyń limfatycznych szybkość krążenia limfy wzrasta, co przyspiesza i ułatwia wydalanie z organizmu substancji toksycznych i zbędnych produktów przemiany materii. Substancje budulcowe oraz witaminy powracają do krwiobiegu a toksyny wydalane są wraz z moczem. Dostarczone do komórek tłuszczowych odżywki i substancje odżywcze umożliwiają ich szybsze spalanie i redukcję masy.

Czym się wyróżniają urządzenia Fitroll od innych tego typu urządzeń?

 • jako jedyni mamy prawdziwy żarnik podczerwieni, który zwiększa skuteczność masażu o 70%
 • dzięki czytelnemu, tekstowemu wyświetlaczowi LCD klientki mogą sami obsługiwać urządzenie a ty nie musisz zatrudniać dodatkowego personelu
 • w komplecie otrzymujesz 2 stołki i podkładkę dla większej wygody i komfortu klientów

 

Podkategorie

tel.:  81-751-30-07

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.