FAQ

Co to jest właściwie limfa?

Limfa w przeciwieństwie do krwi nie posiada organu, który ją pompuje (w przypadku układu krwionośnego takim organem jest serce). Limfa jest napędzana między innymi ruchem mięśni. Naczyniami chłonnymi pierwotna chłonka dostaje się do węzłów chłonnych i tam zostaje oczyszczona z wirusów i bakterii. Tak oczyszczona chłonka opuszcza węzły chłonne  naczyniami odprowadzającymi. Jeśli mamy siedzący tryb życia cyrkulacja ta zostaje zachwiana i spowolniona.

Co to jest podczerwień?

Podczerwień jest promieniowaniem elektromagnetycznym o długości fal w zakresie od 780 000 do 1 000 000 nanometrów. W spektrum słonecznym (przy ziemi) stanowi 42,1%. Podczerwone fale słoneczne dają człowiekowi ciepło oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. To słoneczne promieniowanie podczerwone nosi nazwę promieniowania cieplnego lub ciepła głębokiego.

Czytaj więcej...

Jaki jest wpływ masażu limfatycznego?

Masaż wykonany na urządzeniu Fitroll pobudza układ limfatyczny do pracy, co z kolei powoduje wzmożone zapotrzebowanie organów na tlen i substancje odżywcze. Dzięki podwyższeniu przepustowości naczyń limfatycznych szybkość krążenia limfy wzrasta, co przyspiesza i ułatwia wydalanie z organizmu substancji toksycznych i zbędnych produktów przemiany materii. Substancje budulcowe oraz witaminy powracają do krwiobiegu a toksyny wydalane są wraz z moczem. Dostarczone do komórek tłuszczowych odżywki i substancje odżywcze umożliwiają ich szybsze spalanie i redukcję masy.

Czym się wyróżniają urządzenia Fitroll od innych tego typu urządzeń?

  • jako jedyni mamy prawdziwy żarnik podczerwieni, który zwiększa skuteczność masażu o 70%
  • dzięki czytelnemu, tekstowemu wyświetlaczowi LCD klientki mogą sami obsługiwać urządzenie a ty nie musisz zatrudniać dodatkowego personelu
  • w komplecie otrzymujesz 2 stołki i podkładkę dla większej wygody i komfortu klientów

 

Jaka jest różnica między Fitroll Pro a Fitroll Home

Podstawową cechą różniącą oba urządzenia jest sterowanie. Fitroll Pro jak i Fitroll Infra posiadają sterowanie LCD umieszczone w widocznym przez klienta miejscu, poszczególne parametry obu urządzeń dostępne są w zakładce Produkty. Fitroll Home to prostsza wersja urządzenia do rollmasażu stosowana głównie w miejscach gdzie ważny jest każdy centymetr powierzchni. Klienci cenią sobie ten model za prostotę wykonania i efektywność masażu przy niewielkiej cenie.

Walutatel.:  81-751-30-07

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.